וכך מגלה "הבלוג של אבו אלי"

החמאס מציג: "צפנת פענח 45" – מבצע חשיפת המעורבים בהתנקשות בבכיר מאזן פקהאא, אחראי גזרת הגדה המערבית בתנועה.

בסרטון שנראה כאילו לקוח מז'אנר סרטי מתח, מתאמץ החמאס לבסס את אשמתה של ישראל בחיסול מאזן פקהאא. ניתן בהחלט למצוא קווי דמיון בסרטון שמשיקים לדרך פענוח של משטרת דובאי לתעלומת חיסולו של מבחוח, ולא במקרה.

בסרטון מרואיינים בפנים מוצללות שלושה מבין האחראים לחיסולו של פקהאא לפי גרסת חמאס בהם גם המתנקש בפועל המכונה כאן א.ל. ( הלא הוא אשרף אבו לילה, האיש עם הזקן המוזר )שאת זהותו ותמונתו חשפתי כאן לפני כמה ימים.

ע"פ הסרטון החיסול בוצע בחניית ביתו של פקהאא, בבניין אלע'ראבלי 3, שכונת תל אלהווא בעיר עזה.
החיסול בוצע בשעה 19:388 בדיוק כאשר מצלמות האבטחה מתעדות את תנועותיהם של חברי חוליית החיסול.
חמאס מציינים כי ביום שקדם לחיסול ריחפו בשמי האזור לא פחות מ 188 מל"טים ישראלים מ 3 סוגים בין השעות 14:00-22:00. פירוט הסוגים לטענת חמאס: קוקיה, אורביטר 1 ואורביטר 3.
ביום החיסול שוב ריחפו 18 מל"טים ישראלים משעה 14:50 ועד ל 00:300( כאשר החיסול התבצע כאמור ב 19:38).
בצילומי מצלמות האבטחה המצורפים ניתן לראות את התצפיתן של החוליה מתמקם ב 19:21 בסמוך למסעדת אלג'רג'אוי ברחוב הראשי כשהוא מונחה לטענתו, ע"י קצין שב"כ ישראלי, לדווח על כל תנועה חשודה ואף להפעיל בשלב מסויים את ה"פלאשר" מעין ציין מיקום שנמסר לו מבעוד מועד.
בשעה 19:366 ניתן לראות בסרטון את המתנקש צועד לעבר היעד, לדבריו התבקש לבצע את ההתנקשות בתוך תחומי החניה של פקהאא ולא במקום אחר. לדבריו ירה בפקהאא 5-6 כדורים מטווח קצר בראש ובחזה ואז נמלט מן האזור – ניתן לראות אותו יוצא מאזור החניה ב 19:39 ואחכ ברחוב הראשי ב 19:40.

צירפתי כאן את פרטי האישום כנגד 3 הנאשמים העיקריים כפי שפורסמו באתר מזוהה חמאס. המתנקש עצמו יליד 1979 בעל אוריינטציה סלפית ובעל קשרים של שנים רבות עם שירותי הביטחון הישראלים – כך ע"פ חמאס. עוד נמסר כי הוא קיבל את ההנחיה לבצע את ההתנקשות ימים בודדים לפני הביצוע בפועל.
כמו דווח על נאשם שהיה איש מנגנוני הביטחון של הרש"פ שכונה "הבנקאי" ותפקידו היה להטמין כסף בנקודות מוסכמות( משלש) משם היו אוספים משת"פים אחרים כסף ששלח להם דרכו השב"כ הישראלי.
בסרטון נמסר בנוסף כי אחד מחברי החוליה הצליח להמלט לשטחי ישראל( משת"פ עזתי בן 46), ככה"נ בדרך היבשה.
בחמאס קראו למבצע הפענוח : צפנת פענח 45, על שם 455 המשת"פים שנחשפו בחקירות שלאחר החיסול. בקריקטורה המצורפת תוכלו לראות כיצד "חיברו בחמאס נקודה לנקודה – כל 45 המשת"פים שנחשפו ואז נוצרה צורת אקדח המתנקש כאשר עליה מגן דוד המסמל את שירותי הביטחון הישראלים".

אדגיש רק שכל הפרטים לעיל הם גרסת חמאס לחיסול מאזן פקהאא.אני באופן אישי לא משוכנע שכך פני הדברים.

 

מדהיםםםם

אין מילה אחרת לתאר. המחסל והמחוסל בתמונה משותפת אחרונה….

אתרי חדשות פלסטינים, בעלי מקורות בעזה חושפים כי אשרף אבו לילה, האדם, שעפ"י חמאס, התנקש בבכיר החמאס מאזן פקהאא ב 24/3 לקח חלק בהלווית מאזן פקהאא'.
מה שנקרא "רוצה לוודא שהוא נקבר בעינים שלי".
שימו לב לכך שהוא נמצא ממש בסמוך לנושאי גופת המחוסל ואף אוחז בנשק, זאת למרות שבחמאס טענו שסולק מעז אדין אלקסאם לפני מספר שנים.